Moje ulubione
0
Moje ulubione

Zanim kupisz

Garderoba, duża sypialnia, zamknięta kuchnia, spiżarnia, wydzielone miejsce do pracy, otwarta przestrzeń – cech idealnego mieszkania czy domu jest tak dużo jak naszych Klientów. Przygotowując każdą nową realizację, sztab ludzi poświęca długie godziny na dopracowanie jak najbardziej funkcjonalnych i komfortowych rozwiązań w każdej nieruchomości. Mamy jednak świadomość, że nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, dajemy możliwość dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Szyjemy na miarę
Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb

Aby proces komponowania wnętrza był dla Państwa jak najprzyjemniejszy, poniżej instrukcja zgłaszania zmian w kilku prostych krokach. Poniżej mogą Państwo zobaczyć schemat składania wniosku.
Krok 1

Zbierz materiały

Zawnioskuj o potrzebne rzuty. 
Pierwszym krokiem jest zgłoszenie prośby drogą mailową na adreszmianylokatorskie@mdevelopment.pl o udostępnienie rzutów rozmieszczenia poszczególnych branż: architektonicznej, sanitarnej oraz elektrycznej.
Wnioski o zmiany lokatorskie rozpatrywane są po podpisaniu przez Państwa umowy deweloperskiej. Jednakże można wcześniej wysłać prośbę o udostępnienie branżowych rzutów mieszkania.
Krok 2

Złóż wniosek 

Opisz i narysuj.
Jeżeli przedstawione układy funkcjonalne mieszkania oraz rozmieszczenie instalacji sanitarnych i elektrycznych nie odpowiadają Państwa oczekiwaniom można przystąpić do sporządzenia wniosku o zmiany lokatorskie. 
Wniosek do pobrania znajduje się na końcu instrukcji. 
We wniosku należy szczegółowo opisać proponowane zmiany dla każdej z branż oddzielnie oraz załączyć rzuty z naniesionymi zmianami. Na rzutach prosimy zaznaczyć usuwane elementy krzyżykiem w kolorze czerwonym (XXX), a dodatkowe elementy wrysować kolorem zielonym. Proszę mieć na uwadze, iż zmiany w zakresie usytuowania ścian działowych, mogą mieć wpływ na projekt instalacji elektrycznych i sanitarnych. Prosimy, aby uwzględnić to przygotowując rzuty ze zmianami.
Przygotowaną koncepcję zmian lokatorskich prosimy przesłać na e-mail: zmianylokatorskie@mdevelopment.pl. 
Krok 3

Weryfikacja wniosku

Weryfikacja wniosku.
Specjalista ds. zmian lokatorskich po otrzymaniu wniosku zweryfikuje czy naniesione zmiany są na tyle proste i czytelne, aby bezpośrednio przyjąć je do wyceny. Jeżeli wniosek będzie niekompletny lub przekazane rzuty będą nieczytelne otrzymacie Państwo prośbę o uzupełnienie wniosku. 
Ponadto nasz specjalista ds. zmian lokatorskich zapozna się ze zmianami i określi, czy konieczne będzie umówienie krótkiego spotkania dotyczącego doprecyzowania szczegółów technicznych, czy zmiany są na tyle proste, aby bezpośrednio przyjąć je do wyceny. O wszystkim zostaną poinformowani Państwo droga mailową. 
Krok 4

Podejmij decyzję o wprowadzeniu zmian

Czas na kosztorys. 
Poprawnie złożony wniosek powinien być rozpatrzony w terminie 5 dni roboczych. Jeżeli zawnioskują Państwo o nietypowe zmiany wymagające dodatkowej konsultacji i indywidualnej wyceny, czas ten może się wydłużyć, o czym zostaną Państwo poinformowani. Następnie otrzymają Państwo informację o możliwości zrealizowania zmian wraz z wyceną. Jeżeli zaakceptujecie Państwo przedstawione koszty, należy złożyć czytelny podpis pod wyceną na wniosku
Na tym etapie można zrezygnować z części wnioskowanych zmian. Powiększenie zakresu wnioskowanych zmian uruchamia procedurę wyceny od nowa i wiąże się z dodatkową opłatą.
Krok 5

Ureguluj płatność

Akceptacja i płatność.
Po otrzymaniu od Państwa zaakceptowanej wyceny specjalista ds. zmian lokatorskich przekaże Państwu fakturę PROFORMA z terminem płatności 7 dni. Po otrzymaniu wpłaty wniosek o zmiany lokatorskie trafia do realizacji. W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie zmiany nie zostaną uwzględnione a nieruchomość zostanie wykonana zgodnie z projektem budowlanym. 
            Prosimy o dokładne przemyślenie zmian, gdyż tylko pierwsza wycena jest bezpłatna. Każda kolejna zmiana wprowadzona po złożeniu wniosku ponownie uruchomi procedurę wyceny i będzie się wiązać z dodatkową opłatą. 


Zyskaj czas dla siebie i swoich Bliskich

Pozwól, że wraz z ekspertem kredytowym przeprowadzimy Cię przez proces pozyskiwania Twojego kredytu. Wybór najlepszej oferty kredytowej na zakup wymarzonego domu lub mieszkania, to bardzo ważna decyzja. W związku z często wieloletnim okresem trwania kredytu oraz regularnym, comiesięcznym zobowiązaniem, warto dokonać świadomej decyzji i zdecydować się na produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Nasz Ekspert pomoże w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, firmowego oraz gotówkowego, dzięki którym sfinansujesz zakup wymarzonej nieruchomości lub wykończysz swoje wymarzonego M.

Bardzo ważne - nasi Klienci mają zapewnioną bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu oferowaną przez Eksperta Finansowego współpracującego z firmą Notus Finanse SA., który wspiera cały proces i pomaga uzyskać atrakcyjne i korzystne warunki.

Eksperci kredytowi

Każdy Ekspert pracuje inaczej, my trzymamy się najwyższych standardów i zapewniamy:
·  porównanie ofert z minimum 14 banków, · porównanie rat równych i malejących,
·  propozycję planu na wcześniejszą spłatę kredytu,
·  pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku,
·  klarowny opis procesu kredytowania, krok po kroku,
·  rzetelne wyliczenie całościowych kosztów kredytu.
Zapytaj o szczegóły Napisz do nas

Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń

Adres

ul. Rynek Kościuszki 15B lok. 1
15-091 Białystok

Telefon

Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.