Moje ulubione
0
Moje ulubione

Kim jesteśmy - poznaj nas

Jesteśmy ludźmi, których wiele lat temu połączyły wspólne idee. Wartości, w które wierzymy motywowały nas każdego dnia i napędzały do wspólnego działania. Tak narodziła się przyjaźń, z której w 2015 roku powstała jedna z najszybciej rozwijających się firm deweloperskich na Podlasiu i pierwsza, która staje się liderem na rynku budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju - M Development.

Czuliśmy, że rozpoczęcie wspólnej przygody zawodowej, pozwoli nam osiągnąć sukces. Wyjątkowe połączenie naszych umiejętności, zaowocowało dotychczas powstaniem ponad 500 mieszkań, domów i lokali. Mimo wspólnych celów, nie zapominamy o naszej indywidualności. Każdy z nas, wnosi do zespołu inny punkt widzenia, inne doświadczenia i przekonania. Dzięki temu nasze inwestycje są zawsze przemyślane, poparte długimi i intensywnymi dyskusjami. 

Opieramy się na solidnych fundamentach wiedzy, doświadczeniu własnym i naszych sprawdzonych partnerów, które przenikają się z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie budownictwa mieszkaniowego, gwarantując nam tym samym nieustanny rozwój.

Wierzymy, że kreujemy przestrzeń dla Pokoleń i czujemy się za nią odpowiedzialni. Wspólnie tworzymy ekologiczne budownictwo przyszłości.

Dbamy o naszą planetę

Mamy świadomość, że budownictwo przyszłości musi być zrównoważone. 
Inwestycje powinny mieć taki standard, aby użytkowanie budynków przez przyszłych Mieszkańców odbywało się w sposób, który będzie wpływał na środowisko w jak najmniejszym stopniu. Wszystkie te działania mają na celu minimalizowanie zmian klimatu, co będzie miało pozytywny wpływ na życie nas wszystkich. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kreować przestrzeń z szacunkiem do natury, nie zapominając o przyszłych pokoleniach. 

Jesteśmy liderem i chcemy mieć wpływ na „globalną wioskę”.

Pompy ciepła

Komfort cieplny

Ekologiczne i zaawansowane technologie rozwiązań grzewczych do Twojego domu, możliwe dzięki pompie ciepła. Połączenie z ogrzewaniem podłogowym zagwarantuje wysoki komfort termiczny, co realnie wpływa na poprawę jakości życia. Pompa ciepła umożliwia ogrzewanie, chłodzenie budynku oraz podgrzewa wodę użytkową przy minimalnym wpływie na środowisko, którego ochrona jest misją naszą i NIBE. 

Rekuperacja

Oddychaj głęboko

Głęboki, regeneracyjny sen, lepsza koncentracja przy pracy i nauce, mniej kurzu, pyłków i innych alergenów – to tylko kilka z zalet wykorzystania systemu rekuperacji NIBE w Twoim domu. Dzięki wentylacji, polegającej na pobraniu energii z ciepłego powietrza wywiewanego z budynku i ogrzania zimniejszego, pobranego z zewnątrz, mikroklimat w Twoim domu będzie gwarantem dobrego samopoczucia domowników. 

Czyste powietrze

Pompa ciepła + rekuperator = czyste powietrze.

Zestaw CZYSTE POWIETRZE, w który wyposażone będą domy LEŚNA PRZYSTAŃ, zapewni ogrzewanie i chłodzenie budynku, podgrzanie wody, a dodatkowo dzięki współpracy pompy ciepła z rekuperatorem spełni funkcję wentylacji z odzyskiem ciepła przy jednoczesnej filtracji powietrza. Współdziałanie obu urządzeń zapewni oszczędności wynikające z minimalizacji start ciepła, co w konsekwencji znacząco wpłynie na obniżenie kosztów ogrzewania.

Fotowoltaika

Pomożemy Ci stworzyć dom bez rachunków

Twój mały krok. Przygotujemy Twój dom tak, że w łatwy sposób rozbudujesz go o panele fotowoltaiczne, które w komunikacji z pompą ciepła NIBE zwiększają̨ jej wydajność́, podczas bieżącej produkcji energii elektrycznej ze słońca. Dzięki temu zapewnisz sobie jeszcze większe oszczędności, minimalne rachunki za energię oraz realnie zadbasz o środowisko. Ekologia i ekonomia idą w parze.

Łatwa obsługa

Oszczędzimy Twój czas

Poza stacjonarnym panelem, pracę systemu pompy ciepła i rekuperatora NIBE można zdalnie monitorować́ przez Internet za pomocą̨ aplikacji NIBE Uplink lub witryny nibeuplink.com.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem, który swoje wieloletnie doświadczenie zdobył poprzez pracę oraz angażowanie się w różnorodne przedsięwzięcia związane z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.

Dzięki wiedzy, którą posiadamy, wspieramy naszych Klientów na każdym etapie decyzji o zakupie swojego wymarzonego domu, mieszkania czy lokalu.
Zobacz nasze obecne inwestycje

Nasze Inwestycje

Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń

Julita Litwin

Opiekun KlientaMagdalena Grzeszczuk

Opiekun Klienta

Urszula Zajączkowska

Opiekun Klienta

 


Adres

ul. Rynek Kościuszki 15B lok. 1
15-091 Białystok

Telefon

Nasi Partnerzy

Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje na temat korzystania przez Ciebie z naszej witryny naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali podczas korzystania z ich usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać zgodami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.