Moje ulubione
0
Moje ulubione

Marzenia o nowym mieszkaniu pojawiają się u nas na różnych etapach naszego życia. Czasem jest to chęć lub konieczność usamodzielnienia się, z czym wiąże się wyprowadzka z rodzinnego domu. Niekiedy powiększająca się rodzina determinuje u nas potrzebę zmiany lokum na większe. Wiele osób pragnie poprawić standard i komfort swojego życia poprzez nową nieruchomość, urządzoną zgodnie z własnymi potrzebami. 

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości oraz kredytów hipotecznych nie ułatwia jednak realizacji marzeń o nowym mieszkaniu. Wiele osób nie może pozwolić sobie na duży jednorazowy wydatek jakim jest wkład własny, a surowe wymagania i warunki banków skutecznie uniemożliwiają skorzystanie z kredytu na zakup nieruchomości. 

Często w sytuacji braku szans na zakupu własnego mieszkania decydujemy się na wynajem. Daje nam on wiele możliwości – wybieramy dogodną lokalizację, standard mieszkania, ilość potrzebnych pokoi, czy piętro. Wystarczy wybrać odpowiednią nieruchomość, podpisać umowę i cieszyć się nowym miejscem zamieszkania. 

W teorii wygląda to doskonale. Z doświadczenia osobistego, przyjaciół czy rodziny wiemy, że w praktyce bywa różnie. Właściciel, który jest częstszym gościem niż nasi najbliżsi, stale zmieniający się czynsz i niejasne do końca rozliczenia za zużycie wody czy ogrzewania. Do tego presja, że każdego dnia możemy otrzymać wypowiedzenie, a mieszkanie, które stało się naszym azylem, musimy z dnia na dzień opuścić. 

Tworząc markę M Rental wszystkie wymienione wyżej aspekty wytyczały nam drogę do wprowadzenia pierwszych w regionie mieszkań w abonamencie. Pewność warunków, przejrzyste zasady, nowe i wykończone zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami mieszkania położone w wysokiej klasy budynku, wyposażonym w windę i podziemną halę garażową. To tylko kilka z wielu korzyści, które zapewnimy przyszłym Najemcom.

POZNAJ KORZYŚCI...

Bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi

Umeblowane mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD

Dodatkowe komórki lokatorskie

Opieka administratora budynku i monitoring

Dostępne miejsca postojowe na hali garażowej

MIESZKANIA SKROJONE NA MIARĘ...

● 58 mieszkań o praktycznych rozkładach i podwyższonym standardzie,
● wysokie na 270 cm pomieszczenia dające poczucie przestrzeni oraz maksymalizujące możliwości aranżacyjne wnętrz, 
● nowoczesne wideodomofony, 
● hala garażowa, na której zostanie wygospodarowane 50 miejsc postojowych, z czego 15 z przynależnymi, dodatkowymi pomieszczeniami, idealnym do przechowywania akcesoriów samochodowych,
● 42 komórki lokatorskie o powierzchniach od niecałych 2 do ponad 5 metrów kwadratowych, 
● kameralne klatki schodowe wyposażone będą w cichobieżne, komfortowe windy, które obsługiwać będą piętra od -1 do 4.

WYBIERZ SWOJE MIESZKANIE...

MIESZKANIE 2-POKOJOWE

●Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon z aneksem, sypialnia i łazienka

● Do każdego mieszkania przynależny balkon 

● Duże przeszklenia, zapewniające stały dopływ promieni słonecznych  

MIESZKANIE 3-POKOJOWE

● Praktyczny dwustronny układ mieszkania

● Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka

● Duże przeszklenia, zapewniające stały dopływ promieni słonecznych 

POZNAJ SWOJE SĄSIEDZTWO...

Choroszcz to sąsiadujące z Białymstokiem prężnie rozwijające się miasto, w którym stale polepsza się jakość życia mieszkańców. Specjalnie dla nich stworzone zostały bulwary przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Choroszczy. Znajdują się tam otoczone zielenią ścieżki dla pieszych, ścieżki rowerowe, parkingi, plac zabaw, skate park oraz tężnia solankowa. Ponadto w okolicy znajduje się odrestaurowane kominowe bajoro z placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu, a w odległości niecałych 3 kilometrów w kierunku Białegostoku znajduje się Park Linowy w Jeronikach.
Powiedz nam o swoich potrzebach

Przygotowanie mieszkań na wynajem spełniających oczekiwania przyszłych mieszkańców są dla nas celem nadrzędnym. Decydując się na rezerwację mieszkania na wynajem w M Rental, macie możliwość dopasowania go do indywidualnych potrzeb. Piętrowe łóżko, rozkładana sofa w salonie, biurko do pracy – dajcie znać co możemy zrobić, aby w nowym mieszkaniu żyło się Wam wygodnie. 
Co więcej podjęcie decyzji o wynajmie na wczesnym etapie pozwoli Wam wybrać lokal na dogodnym piętrze – parter z ogródkiem, a może kojący widok z najwyższego piętra? 

W najwyższym standardzie

Mamy świadomość jak wygląda rynek mieszkań na wynajem i co oferują właściciele swoim lokatorom. Często standard budynku czy samego mieszkania pozostawia wiele do życzenia. Brakuje przestrzeni, funkcjonalnych nowych mebli, czy ułatwiających codzienne obowiązki domowych sprzętów AGD. Wielu najemców marzy o indywidualnym miejscu postojowym czy komórce lokatorskiej – wychodzimy naprzeciw i tworzymy nieruchomość skrojoną na miarę potrzeb, w zgodzie z tempem dzisiejszego życia.  
Rodzina z dziećmi i zwierzętami – jesteście mile widziani

M Rental to marka, którą tworzą doświadczeni profesjonaliści i liderzy, od lat zajmujący się z pasją budowaniem i sprzedażą nieruchomości z M Development Skowroński sp.j, sp.k. Jednocześnie to także zakochani w swoich pociechach rodzice, właściciele psów, kotów i jeży, którzy doskonale wiedzą, jak potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu rodzinie jest w życiu ważna. To właśnie dlatego szeroko otwieramy nasze drzwi mieszkań na wynajem dla rodzin małych i dużych, które często niestety przez prywatnych wynajmujących nie są mile widziani. 
Najem instytucjonalny to przede wszystkim jasne zasady

     

Najem instytucjonalny to przede wszystkim jasne zasady, które są gwarancją bezpieczeństwa Najemcy. Umowę podpisujemy w biurze, w formie pisemnej, szczegółowo ją wyjaśniając i częstując przy tym aromatyczną kawą i ziołową herbatą. Zależy Nam, abyście czuli się pewnie i bezpiecznie, a określone warunki najmu były dla Was jasne przez cały okres trwania umowy.

Skontaktuj się z nami

wiadomość została wysłana
Dziękujemy!
Odpowiemy na nią najszybciej jak to będzie możliwe.
* Pola obowiązkowe
Zostałeś zapisany do Newslettera
Dziękujemy!
Newsletter został aktywowany.
Zostałeś wypisany z listy Newslettera
Subskrypcja została anulowana.